» نحوه استفاده از اسپری تنظیم کننده آرایش

نحوه استفاده از اسپری تنظیم کننده آرایش

بسیاری از خانم ها از اسپری تنظیم کننده برای آرایش استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که تا حد ممکن روشن است و از آن در برابر لکه ها محافظت می کند.همچنین تضمین می کند خط چشم ، سایه چشم ، رژ لب و پایه در طول روز باقی می مانند و به ویژه برای نگهداری از آن بسیار مفید است. آرایش در محل در هوای گرم یا بارانی.


به گفته بسیاری از متخصصان لوازم آرایش و آرایش؛ یک آغازگر ممکن است برای تنظیم آرایش کافی باشد ، اما به اندازه اسپری تنظیم کننده موثر نخواهد بود.


اسپری تنظیم کننده که به اسپری تنظیم کننده آرایش نیز معروف است ، به صورت اسپری یا پودری یافت می شود.


و در سطرهای بعدی؛ "Madam.net" نحوه استفاده از اسپری ثابت کننده برای آرایش را نشان می دهد ، اگر می خواهید آن را در زمان های مختلف استفاده کنید ، می توانید آن را دنبال کنید.


اول: نحوه استفاده از اسپری تنظیم کننده آرایش

اسپری تنظیم کننده آخرین ضربه شما به ظاهر کامل شده است و تکان دادن بطری یکی از اولین مراحل استفاده از اسپری تنظیم کننده است ، مهم است که اسپری تنظیم کننده را به خوبی تکان دهید ، زیرا حاوی مواد مختلفی است که باید همگن باشد. مخلوط قبل از استفاده.


پس از آماده شدن برای استفاده ، سمپاش را از فاصله 6 تا 8 اینچی از صورت خود بگیرید و با استفاده از حرکت X و T اعمال کنید.


و اگر می خواهید تمام صورت خود را بپوشانید ، در صورت تمایل چند بار از این محصول استفاده کنید ، و اطمینان حاصل کنید که اسپری را در چشم خود قرار نمی دهید ، در حالی که شما در راه یادگیری استفاده از اسپری تنظیم کننده آرایش هستید.


دوم: مراحلی که باید بعد از استفاده از اسپری تنظیم کننده آرایش دنبال کنید


اکنون که اسپری تنظیم کننده را استفاده کردید ، به محصول مدتی زمان دهید تا خشک شود و سعی نکنید آن را با سشوار خشک کنید ، حتی اگر عجله دارید و اجازه دهید به طور طبیعی خشک شود ، بنابراین پوست شما را تحریک نمی کند.

همچنین ، اطمینان حاصل کنید که سمپاش را در هرجای صورت خود مخلوط نکنید ، در غیر این صورت ممکن است آرایش خود را خراب کنید.تگ ها :   اسپر
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  روانشناس ایرانی در لندن   |   نمایندگی پکیج بوتان شیراز   |   ساخت وبلاگ تبلیغاتی   |   آشپزخانه صنعتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات مشاهده